Team Mercuria

Britt Van de voorde

Coördinator groepspraktijk Mercuria
Diëtiste/diabeteseducator
Tabakoloog

britt@voedingopmaat.be

0492/69.96.14

Sanne De Jonghe

Dïëtiste en diabeteseducator

sanne@voedingopmaat.be

0472/56.51.24

Annemie Mertens

Acupunctuur 

acupunctuur@mercuria.be

0492/10.67.77

Naomi Bal

Psycholoog kinderen en volwassenen

naomi@mercuria.be

0492/95.48.60

Christine Cok

Psycholoog volwassenen

christine@mercuria.be

0468/15.97.21

Ingeborg Verheyden

Psycholoog volwassenen

ingeborg@mercuria.be

0485/54.16.68

Heidi Huysmans

Gespecialiseerde pedicure

0479/42.61.54

Paulien Flies

Lifecoach

Boek via onderstaande link een kennismakingsgesprek in. Dit is volledig gratis en hier hangt niets aan vast.

Maak kennis: online agenda

Benieuwd naar mijn dagelijks leven? Klik op deze link.